facebook

Osiągnięcia uczniów

 

Rok szkolny 2016/2017

 • Uczennica klasy IV TŻiUG Aleksandra Burnus zajęła III miejsce w okręgowych eliminacjach XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Gastronomia, które odbyły się w dniach 21-22.04 w Nakle Śląskim. 
 • 11.04.2017r odbył się turniej na temat Historii Motoryzacji i Prawa o Ruchu Drogowym, w którym uczestniczyli nasi uczniowie zdobywając 4 miejsce w klasyfikacji grupowej, 
 • W dniach 03.04 – 06.04 2017 r. w Kołobrzegu odbył się Etap Centralny IX OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ, w którym wzięła udział nasza uczennica z klasy 3TH Karolina Truchan. Uczennica naszej szkoły zajęła 8 miejsce w kraju, dzięki czemu uzyskała tytuł laureata Mistrza Wiedzy Hotelarskiej

 • Dnia 31 marca 2017 roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Tarnowie odbyła się kolejna edycja regionalnego konkursu Tarnowska Wiosna Fryzjerska – „Cztery pory roku w koku”. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły z klasy II TUF – Monika Gęba oraz Weronika Lysyk. Zwyciężczynią konkursu została Monika Gęba zajmując zaszczytne pierwsze miejsce, która wykonała zimową stylizację. Natomiast Weronika Lysyk ze swoją wiosenną stylizacją zajęła czwarte miejsce.
 • Dnia 14 marca 2017r uczennice: Wirginia Iżykowska, Magdalena Łaś i Karolina Truchan godnie reprezentowały naszą szkołę podczas etapu wojewódzkiego Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” realizowanej w ramach projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”. Dziewczyny  zakwalifikowały się doo etapu wojewódzkiego. 
 • 14 marca w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach odbył się finał 21 Olimpiady Promocji Zdrowia. Reprezentacja naszej szkoły uczennice klasy II Liceum Ogólnokształcącego w składzie Katarzyna Cygan, Weronika Szostek oraz Ewelina Hołda zdominowały rywalizację indywidualną. Nasze uczennice zajęły: Katarzyna Cygan- zwycięstwo, Weronika Szostek – drugie miejsce, Ewelina Hołda - miejsce trzecie. Dodatkowo wszystkie razem zajęły II miejsce w kategorii drużynowej.
 • W dniu 26.01.2017r we współpracy z Polskim Związkiem Łowieckim, odbyła się III edycja konkursu gastronomicznego "Dzikie Smaki" - Dzika kaczka po myśliwsku. Zwyciężył uczeń naszej szkoły Mateusz Łącki.  
 • Nasze uczennice: Katarzyna Cygan z II LO i Wirgina Iżykowska z II TŻiUG, otrzymały Stypendia Prezesa Rady Ministrów. 
 • 17.01.2017r uczennica kl. II Technikum Usług Fryzjerskich Monika Gęba zajęła 6 miejsce w konkursie fryzjerskim pod hasłem ,,Zachwycające damy baroku", który odbył się w Zespole Szkoł Techniczno - Zawodowych w Tarnowie. 
 • W styczniu 2017r tytuł srebrnej szkoły 2017 i prawo do posługiwania się znakiem graficznym przydzielanym przez Fundację Edukacyjną Perspektyw, zdobył Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I.J. Paderewskiego w Ciężkowicach, uzyskując 174 miejsce w ogólnopolskim rankingu techników, a 22 w województwie małopolskim, wyprzedzając wszystkie technika w szkołach prowadzonych przez Powiat Tarnowski.
 • W dniu 15 grudnia 2016 r. w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie odbył się rejonowy etap X Olimpiady Historycznej Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego "Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą". Uczniowie z naszej szkoły Bartłomiej Pilch z klasy III LO (I miejsce) i Katarzyna Cygan z klasy II LO (II miejsce) zakwalifikowali się do kolejnego, wojewódzkiego etapu.  Zdjęcia dostępne tutaj...
 • 2.12.2016r w ZSEG w Tarnowie odbyła się XII edycja konkursu na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz. Tematem konkursu było wykonanie pierogów o smaku słonym i słodkim. Naszą szkołę reprezentowała Wirginia Iżykowska uczennica II klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zdobywając I miejsce

 • 4 października 3 uczniów z IV klasy technikum informatycznego: Paweł Gaborek, Tomasz Haraf oraz Sławomir Juruś otrzymało certyfikat informatyczny IT Essentials zdobyty w ramach sieciowej Akademii CISCO.


 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 • Katarzyna Cygan, uczennica klasy I LO, wygrała w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, wojewódzki konkurs: Sprawa polska i Polacy w czasie I wojny światowej, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia bitwy pod Gorlicami dla przebiegu wojny i odzyskania przez Polskę niepodległości. 
  Jako laureatka etapu wojewódzkiego, Kasia, otrzymuje zaświadczenia Małopolskiego Kuratora Oświaty, nagrodę rzeczową ufundowaną przez Organizatorów, a także jak określa regulamin konkursu indeks na wybrany kierunek na UP w Krakowie.

 

 • 20 maja 2016 r. w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego, odbyło się uroczyste zakończenie etapu wojewódzkiego olimpiady historycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”. Zwycięzca tego etapu, Bartłomiej Pilch, w asyście pani Anety Kapałki, odebrał z rąk pani wicekurator Haliny Cimer i Przewodniczącej Małopolskiej Komisji Wojewódzkiej pani Iwony Florczyk-Szwak, dyplom laureata i nagrodę rzeczową (tablet). 
 • W dniu 31.03.2016r. w MCDN w Tarnowie odbyła się siódma edycja Konkursu Wiedzy o Górach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy I LO: Katarzyna Cygan, Magdalena Łaś i Weronika Szostek pod opieką p. Lucyny Burnus. W bieżącym roku tematyka konkursu obejmowała Bieszczady. Nasze uczennice drużynowo zajęły III miejsce, a indywidualnie VI, VIII i X.
 • Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016 otrzymali: Łukasz Wolski oraz Aleksandra Burnus. Kliknij na dyplom aby powiększyć.

 

 •  W konkursie "Alfik matematyczny" Łukasz Wolski zajął 6 miejsce w województwie

 

Rok szkolny 2014/2015

 • 10 stycznia 2015 udział w eliminacjach okręgowych do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.- ZSG Nr 2 w Krakowie- na 100 uczestników Justyna Kipiel zajęła 15 miejsce, a Aleksandra Burnus miejsce 17.
 • Udział w konkursie „Nakręceni na czytanie” organizowanym przez MEN.
 • W  miesiącu styczniu odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w ZSE w Krakowie. W Olimpiadzie wzięło udział ponad czterystu uczniów. Nasza uczennica Angelika uplasowała się na 23 miejscu, co zagwarantowało jej zakwalifikowanie się do finału, który odbędzie się w kwietniu w Kołobrzegu.
 • Udział Kingi Szczepanik w konkursie na fotoreportaż organizowanym przez WUP w Krakowie, Pt. „ Jak wiedzę i umiejętności przekuć w sukces zawodowy? Historie prawdziwe.”
 •  14 stycznia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rejonowych rozgrywkach Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”. Trójka naszych uczestników zajęła kolejno I (Szymon Krok), II (Marlena Maniak) oraz V miejsce (Szymon Burmus) i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
 • W Wojewódzkim Konkursie „Mam zawód. Mam fantazję” w konkurencji fryzjer „Cztery pory roku” drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach w składzie: Agata Brończyk, Yana Sokhatska, Barbara Kiełbasa i Kinga Gacek zajęła I miejsce.
 • Finał projektu Gotuj Lokalnie. Udział wzięli: Monika Gaborek oraz Weronika Zięcina.
 • 27 września w Centrum Techniki Kulinarnej DORAM w Warszawie odbył się ogólnopolski konkurs kulinarny „Gotuj lokalnie", będący posumowaniem programu Europejskiego Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. W konkursie brała udział młodzież ze szkół gastronomicznych z całej Polski. Łącznie nadesłano 75 przepisów kulinarnych. Spośród tych przepisów wybrano 10 potraw do ścisłej czołowki. Do finału zakwalfikowały się również potrawy z ZSOiZ w Ciężkowicach. Uczestnicy zostali laureatami konkursu. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Monika Gaborek i Weronika Zięcina, opiekunem była mgr inż. Jolanta Mastalska.
 • Udział uczennicy Justyny Kipiel w konkursie  „ Mam zawód mam fantazję - Suska Sechlońska  na małopolskim stole”.
 • Konkurs na najlepszą potrawę z dziczyzny „Dzikie smaki” Sebastian Żaba, Kinga Nalepka - deser. Danie główne- Piotr Łaś, Kamil Schab.
 • Udział w konkursie „ Mam zawód mam fantazję - Profesjonalny organizator turystyki” uczennice klasy III TH Angelika Mastalerz, Małgorzata Kwaśna.
 • Konkurs matematyczny - Łukasz Wolski (VI miejsce w województwie).
 • 24 września 2014 r. zorganizowany został konkurs lingwistyczny z okazji Dnia Języków Obcych. I miejsce uczennica III LO Natalia Samek, II  miejsce uczeń III LO Przemysław Kukulski, III miejsce uczeń III LO Stanisław Ryzner.
 • 23 września 2014 r. uczennice klasy III i IV TUF (Yana Sokhatsaka, Agata Wrończyk, Kinga Gacek, Barbara Kiełbasa) zajęły I miejsce w konkursie „ Mam zawód mam fantazję- Cztery pory roku”, który odbył się w ZSOiZ w Ciężkowicach.
 • 6 września 2014 r.  udział  w „Narodowym czytaniu Trylogii H. Sienkiewicza w domu kultury w Ciężkowicach.

 

Rok szkolny 2013/2014

 • 13 czerwca 2014 r. uczniowie kl. II LO wzięli udział w konferencji jubileuszowej „Samorząd i media w służbie na rzecz społeczności lokalnej”. Przy tej okazji zostały wręczone nagrody w konkursie na najlepszą gazetkę szkolną z okazji jubileuszu 15-lecia Powiatu Tarnowskiego. Gazetka przygotowana przez uczniów naszej szkoły zajęła drugie miejsce. W skład zespołu redakcyjnego weszły uczennice klasy II LO:  Monika Tokarz, Zuzanna Gałka, Natalia Samek, Aleksandra Jamrozy, Angelika Sylwia Padoł.
 • 12 czerwca w Tarnowie odbył się XIV Piknik Geograficzny. Nasza szkoła w składzie: Wojciech Wilga i Sylwester Wolski z klasy II liceum ogólnokształcącego zajęła III miejsce.
 • 27 maja w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Tygodnia Polskiego Czerwonego Krzyża. W czasie spotkania rozstrzygnięto konkurs powiatowy „Potrzebna Krew – Twoja Także”, w którym po raz kolejny zdobyliśmy puchar za I miejsce w powiecie. W roku szkolnym 2013/2014 oddano 49,150 ml krwi.
 • 15 maja 2014r odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom Diecezjalnego Konkursu Multimedialnego pt. „Wierzę w Syna Bożego”. Uczniowie naszej szkoły: Tomasz Haraf i Paweł Gaborek z klasy I TI zajęli wysokie III miejsce. Serdecznie gratulujemy! W konkursie brało udział 277 uczestników ze szkół diecezji tarnowskiej.
 • W dniu 24 kwietnia 2014r na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym. Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły z klasy II liceum Stanisław Ryzner.
 • 28 i 29 marca 2014 roku uczennica klasy III Technikum Usług Fryzjerskich Agata Brończyk zajęła III miejsce w I Ponadregionalnym Konkursie Fryzjerskim, zorganizowanym przez Zespół Szkół Techniczno – Weterynaryjnych w Trzcianie. Brało w nim udział 13 szkół z województw małopolskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.
 • W dniu 20 marca w ZSLiT w Wojniczu odbyła się VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Umiejętności Gastronomicznych. Konkurs obejmował znajomości zasad prawidłowego żywienia oraz umiejętności związane z przygotowaniem i podawaniem potraw. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było „Tradycyjne potrawy na małopolskim stole”. W konkursie wzięło udział 15 szkół z terenu małopolski. Nasze uczennice Justyna Lisik i Sylwia Chrząszcz zajęły III miejsce.
 • 14 marca w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie odbył się finał Olimpiady Promocji Zdrowia. Reprezentacja naszej szkoły: Stanisław Ryzner (kl. II LO), Angelika Padoł (kl. II LO), Kinga Rąpała (kl. III LO) zajęła I miejsce w powiecie w kategorii zespołowej. Dodatkowo Stanisław Ryzner zajął I miejsce w kategorii indywidualnej.

  Olimpiada obejmowała zagadnienia z zakresu udzielania  pierwszej pomocy, profilaktyki uzależnień, problematyki ochrony środowiska, zasad higieny osobistej, zasad racjonalnego żywienia, zapobieganie chorobom zakaźnym, podstawowe wiadomości o ruchu czerwonokrzyskim i PCK.

 • W dniu 4.03.2014r w ZSP w Tuchowie odbył się II Międzyszkolny Konkurs pt. "Moja pierwsza praca". Uczniowie naszej szkoły: Monika Tokarz i Szymon Burnus zajęli odpowiednio I i II miejsce.
 • Udział w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik matematyczny”.
 • Marta Stanuch – I miejsce w konkursie wojewódzkim „Mam zawód mam fantazję”: kategoria Branża Turystyczno-Gastronomiczna – „Potrawy Dietetyczne z Indyka”.

 • Udział w Konkursie „Mam zawód mam fantazję” – Daria Brończyk kategoria Branża Turystyczno-Gastronomiczna – „Bezalkoholowe long i short drink”.

 • Marta Stanuch – II miejsce w konkursie międzypowiatowym organizowanym przez Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników ”Na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz”.

 • Udział młodzieży w OWiUR.

 • Udział młodzieży w olimpiadzie z religii.

 

Rok szkolny 2012/2013

 • W dniach 16.04 – 19.04 2013 r. w Kołobrzegu odbył się Etap Centralny V OLIMPIADY WIEDZY   HOTELARSKIEJ, w którym wzięła udział uczennica klasy 4TH Kinga Dulęba. W finale olimpiady uczestniczyło 32 uczniów. Nasza uczennica uplasowała się na 16 miejscu w kraju, co jednocześnie zaowocowało zwolnieniem z części teoretycznej egzaminu zawodowego. Zdjęcia z wyjazdu w galerii...

 • 15 marca w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie odbył się finał XVII Olimpiady Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i wiedzy o PCK. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Rąpała, Monika Łaś i Paulina Postawa z klasy II LO zajęła 1 miejsce w powiecie. Opiekę merytoryczną nad olimpiadą sprawowała pani mgr inż. Monika Trela - opiekun SK PCK. Olimpiada odbyła się pod patronatem Starosty Tarnowskiego - Romana Łucarza. Zdjęcia w galerii…
 • W dniu 12 marca 2013r. w budynku ODN w Tarnowie odbył się IV Ponadgimnazjalny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Górach „Tatry Polskie”. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Szymon Burnus, Przemysław Kukulski oraz Wojciech Wilga – uczniowie klasy Liceum Ogólnokształcącego, zajmując drużynowo IV miejsce. Przygotowanie uczniów do konkursu i opiekę sprawowała p. mgr inż. Lucyna Burnus.
 • W Ogólnopolskim Wielkim Finale II Edycji Konkursu Gastronomicznego „Dzień z Podravką”, który odbył się dzisiaj (tj. 6 marca) w Warszawie drużyna naszej szkoły w składzie: Justyna Lisik, Bożena Rąpała i Kinga Kiełbasa zdobyła I miejsce. Więcej szczegółów tutaj...  Zdjęcia z konkursu w galerii...
 • 30 stycznia 2013 roku w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyło się podsumowanie konkursu „Hospicjum – czas nadziei i miłości...” Uczennica naszej szkoły z klasy I LO Angelika Sylwia Padoł została wyróżniona, a jej tekst poetycki został zamieszczony w pamiątkowym albumie – kalendarzu propagującym opiekę hospicyjną. Kliknij na fotkę, aby zobaczyć ich więcej.

 • 9.01.2013 r w Krakowie odbył się II Etap Olimpiady Wiedzy o Hotelarstwie, w którym wzięli udział nasi uczniowie: Kinga Dulęba i Damian Koniuszy. Uczennica Kinga Dulęba pokonała 300 uczestników i zakwalifikowała się do ścisłej czołówki finalistów Etapu Okręgowego. Finał odbędzie się w kwietniu w Kołobrzegu. Kliknij na fotkę, aby zobaczyć ich więcej.

 • Dnia 9 stycznia 2013 r odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach. Miło nam poinformować, że do drugiego, międzyszkolnego etapu tego konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Szymon Burnus z klasy I LO, Ireneusz Konwent z klasy II LO i Monika Tokarz z klasy I LO.
 • 28 listopada 2012r uczniowie klas licealnych wzięli udział w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego ALFIK MATEMATYCZNY 2012. W tym roku konkurs organizowany był w ramach projektu Łowimy Talenty 2012/13, któremu patronuje Politechnika Wrocławska, Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Wzięło w nim udział 12 uczniów (6 z kl. I LO, 4 z kl. II LO, 2 z kl. III LO). Najlepszy wynik uzyskała Monika Łaś – 9 miejsce w województwie, 230 w Polsce.

 • 23 listopada 2012 roku odbył się Wojewódzki Konkurs Gastronomiczny organizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno –Gastronomicznych w Tarnowie ,,Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz’’ 2012/2013. Temat konkursu brzmiał ,, Mięso z nutką wiśni i miodu”. W konkursie brało udział 19 uczestników. Rywalizacja odbyła się pomiędzy takimi szkołami jak ZSG Nr 1 w Krakowie, ZSG nr 2 w Krakowie, ZSZ w Gorlicach, ZS w Nowym Targu, ZS w Iwoniczu Zdroju, ZS w Czudcu, ZSEG w Tarnowie, ZSEO w Tarnowie, ZSOiZ w Ciężkowicach. Mimo dużej konkurencji i wysokich umiejętności rywali, uczennice szkoły z ZSOiZ w Ciężkowicach zdobyły I (Justyna Lisik) i II (Sylwia Chrząszcz) miejsce. Kliknij na fotkę, aby zobaczyć ich więcej.

8 listopada 2012 roku w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Informatyczny. Wzięli w nim udział chętni uczniowie z 4 szkół: z Ryglic, Tuchowa, Zakliczyna i Ciężkowic, prowadzonych przez Powiat Tarnowski. Naszą szkołę reprezentowały 3 osoby z klasy IV TI: Adam Rutka, Kamil Mróz i Artur Truchan. Zajęli oni indywidualnie ex aequo 5 miejsce, a drużynowo 3 miejsce. Kliknij na fotkę, aby zobaczyć ich więcej.

 

Osiągnięcia uczniów - lata ubiegłe. Kliknij tutaj...

 

 

 

 

Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates. ZSOiZ Ciężkowice
Copyright 2012

©